فرار استقلال ازکابوس پروپیچ و محرومیت با ۵میلیارد

0 2

مسئولان باشگاه استقلال پول بدهی به پروپیچ را تامین کرده و تا روز‌های آتی این رقم را به حساب مهاجم سابق خود واریز خواهند کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، بدهی ۴۰۰ هزار دلاری باشگاه استقلال به پروپیچ (حدود پنج میلیارد تومان طبق نرخ ارز این روزها) این باشگاه را در خطر محرومیت از ۲پنجره نقل و انتقالاتی قرار داد و طی هفته‌های اخیر به یکی از دغدغه‌های مهم مسئولان این باشگاه تبدیل شد، اما حالا رقم بدهی آبی پوشان به مهاجم بلند قامت اهل آلبانی تا حدودی خیال مسئولان این باشگاه را راحت کرده است.

استقلالی‌ها در وهله اول رقم بدهی به این بازیکن را تامین کردند تا خیال شان راحت باشد، اما در این بین اقداماتی دیگری هم انجام داده اند تا این پول نقد یکجا از دست نرود. از آنجا که فدراسیون فوتبال اقداماتی را برای دریافت مطالبات باشگاه‌ها از فدراسیون جهانی انجام داده مسئولان باشگاه استقلال نامه‌ای را در اختیار معاون این باشگاه (خطیر) قرار دادند تا وی پیگیر امور شود.

طبق پیگیری‌ها، علی خطیر امروز برای پیگیری امور اردوی این تیم راهی کشور ترکیه شده و قرار است از آنجا راهی کشور سوئیس شود تا از همانجا به واسطه نامه‌ای که در اختیار دارد پیگیر پرداخت مطالبات بازیکن شاکی استقلال از طریق فیفا شود. اگر تمام برنامه‌ها به درستی پیش برود و این رقم پرداخت شود استقلالی‌ها پول نقدی را که تهیه کرده اند صرف امور دیگر باشگاه خواهند کرد در غیر این صورت مبلغی که تهیه شده به حساب بازیکن سابق استقلال واریز خواهد شد.

به این ترتیب تحت هر شرایطی استقلالی‌ها مشکل پروپیچ را حل کرده اند و به این ترتیب خطر محرومیت از نقل و انتقالات آبی پوشان را تهدید نخواهد کرد.

منبع : تابناک جمع آوری توسط جوان امروز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.