رمز گشایی از افشاگری های سیدجلال ؛ منظور کاپیتان پرسپولیس از دشمنان قسم خورده کیست؟

0 2

سیدجلال حسینی

امیدواریم سیدجلال بالاخره شفاف سازی کند و بگوید چه افرادی نمی‌خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد و.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیدجلال حسینی در چند ماه گذشته ( از جمله مصاحبه اخیر او که می توانید آن را در اینجا بخوانید )  به صورت مداوم، صحبت از افرادی می‌کند که دشمن قسم خورده پرسپولیس هستند و مشغول ضربه زدن به پرسپولیس هستند و آن‌ها را تهدید می‌کند که اگر دست از کارشان برندارند، دست شان را رو می‌کند. البته هنوز اقدام به شفاف سازی نکرده است. با این حال، منظور کاپیتان سرخ‌ها چه کسی یا چه کسانی است؟ اشاره او مسئولان وزارت ورزش است؟

می‌خواهد وزارت ورزش ، سازمان لیگ یا فدراسیون را پیش بکشد؟ هواداران استقلال یا تراکتورسازی را خطاب قرار داده؟ از مدیران باشگاه پرسپولیس و اطرافیان این تیم گلایه دارد؟ طرفداران تیم پرسپولیس را می‌گوید؟ عواملی خارج از کشور مشغول ضربه زدن به پرسپولیس هستند؟

یا اصلاً منظور صحبت سیدجلال حسینی  ، انرژی‌ها و نفوذ‌هایی خارج از این دایره است؟ امیدواریم سیدجلال بالاخره شفاف سازی کند و بگوید چه افرادی نمی‌خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد و در واقع نتیجه گرفتن پرسپولیس، به ضرر چه گروهی است که باید هواداران، از نام شان با خبر شوند؟ اصلاً چه زمانی قرار است حسینی این موضوع را رسماً بگوید و دست این عده را رسما رو کند؟

جالب اینجاست که او می گوید هواداران این افراد را می شناسند ، اما این درحالیست که این پرسش هواداران از رسانه ها هم هست که منظور سید جلال دقیقا چه شخص یا اشخاصی است ؟!

خبر ورزشی

منبع : پارس فوتبال
جمع آوری توسط جوان امروز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.